Sławomir Bystrzejewski

SŁAWOMIR BYSTRZEJEWSKI

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Ukończył wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego gdzie uzyskał tytuł magistra prawa.

Twórca portalu Legalna Jazda oraz autor licznych tekstów i publikacji o tematyce związanej z prawem drogowym. Autor tekstów na maszprawo.org.pl

Prowadzi w całej Polsce sprawy dotyczące zatrzymania prawa jazdy, jazdy po alkoholu, jazdy po narkotykach, kolizji drogowych, wypadków drogowych oraz innego rodzaju sprawy związane z ruchem drogowym, prawem karnym oraz prawem administracyjnym.  

Wojciech Hop

WOJCIECH HOP

Adwokat. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Katowicach.

Od lat współpracuje z dużymi kancelariami na terenie Aglomeracji Śląskiej oraz z kancelariami w innych rejonach Polski, w tym w szczególności w Krakowie, Rzeszowie i Warszawie.

Swoją specjalizację skupia wokół prawa karnego i prawa gospodarczego, oferując usługi zarówno dużym podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym.

Prowadzi sprawy w tematyce: jazda po alkoholu, jazda po narkotykach, kolizja drogowa, wypadek drogowy, zatrzymanie prawa jazdy oraz inne sprawy związane z ruchem drogowym, prawem karnym oraz prawem gospodarczym.