adwokat jazda po alkoholu

SŁAWOMIR BYSTRZEJEWSKI

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Ukończył wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego gdzie uzyskał tytuł magistra prawa.

Twórca portalu Legalna Jazda oraz autor licznych tekstów i publikacji o tematyce związanej z prawem drogowym. Autor tekstów na maszprawo.org.pl

Prowadzi w całej Polsce sprawy dotyczące zatrzymania prawa jazdy, jazdy po alkoholu, jazdy po narkotykach, kolizji drogowych, wypadków drogowych oraz innego rodzaju sprawy drogowe, karne oraz administracyjne, udzielając pomocy prawnej kierowcom i nie tylko.

adwokat sprawy drogowe

WOJCIECH HOP

Adwokat. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Katowicach.

Prowadzi sprawy na terenie Aglomeracji Śląskiej oraz w innych rejonach Polski, w tym w szczególności w Krakowie, Rzeszowie i Warszawie.

Swoją specjalizację skupia wokół prawa karnego i prawa gospodarczego, oferując usługi zarówno dużym podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym.

Udziela pomocy prawnej w tematyce: jazda po alkoholu, jazda po narkotykach, kolizja drogowa, wypadek drogowy, zatrzymanie prawa jazdy oraz inne sprawy związane z ruchem drogowym, prawem karnym oraz prawem gospodarczym.  

adwokat odszkodowania drogowe

TOMASZ TYBLEWSKI

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach.
Ukończył wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa.
W ramach wykonywanej praktyki zawodowej zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym, posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowania za wypadek drogowy czy odszkodowania za niesłuszne zatrzymanie prawa jazdy.
Mediator sądowy w sprawach cywilnych i gospodarczych z bogatym doświadczeniem. Prelegent i uczestnik wielu konferencji naukowych nt. mediacji. Posługuje się biegle językiem angielskim.